ВАКС відправив під варту брата судді Вовка

09 квітня 2021 Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
Вищий антикорупційний суд узяв під варту брата голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, адвоката і працівника Служби зовнішньої розвідки Андрія Зонтова.

Щоб вийти з-під варти за нього мають внести 35,18 млн грн застави. Якщо внесуть – вийде під обов‘язки, зокрема, не може спілкуватися з братом Вовком, іншим підозрюваним і свідками; має здати закордонні паспорти, носити електронний браслет тощо.

Про це повідомляє журналіст Олег Новіков у своєму Телеграм-каналі.

Як стверджував прокурор САП, у Зонтова знайшли 80 тис. доларів, номера купюр яких співпадають із переданим хабарем. У листуваннях і переговорах між фігурантами підтверджувалася мета передати гроші судді ОАСК за позитивне рішення.

Про те, що за саме рішення нібито має домовитися сам Вовк, говорив спільник Зонтова, інший підозрюваний адвокат Юрій Донець. Із Зонтовим вони знайомі 15 років. Сам Зонтов говорив про можливий розподіл хабара: «… пару рублєй Паша возьмьот, пару я». Ймовірно йдеться про Вовка.

Крім того, брат голови ОАСК розповів, як Вовк уникає НАБУ і ходить на роботу «таємними шляхами».

Окремо у прослушці чи листуваннях зачіпалися й інші історії, наприклад, про «вдалий» прохід апеляції: «чтоб зайти в тройку (ймовірно колегію) нужно заходить с 50». Цікавий факт: дружина Зонтова є помічницею судді Касаційного адміністративного суду. Це той, що є останньою інстанцією для ОАСКу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі