Вакцина від Pfizer стане доступною для всіх охочих у центрах масової вакцинації

12 липня 2021 Життя, Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
Препарат доступний усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Вакцину проти COVID-19 Comirnaty американсько-​німецького виробництва компаній Pfizer/BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень в центрах масової вакцинації. Вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями, інформує пресслужба МОЗ.

Україна очікує отримати близько 1 млн доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech до кінця липня, тому МОЗ вирішило зробити цю вакцину доступною для широкого загалу.

У понад 200 центрах масової вакцинації, які відкрилися в усіх областях України, щеплюють усіх охочих. Пріоритет у них надається літнім людям, групам ризику, відповідно до Дорожньої карти та людям із супутніми захворюваннями. Ті, хто отримав перше щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech у цих центрах,  зможуть щепитися другою дозою в тих же центрах або в пунктах щеплень.

У пунктах щеплень також продовжується вакцинація другою дозою вакцини AstraZeneca тих, хто отримав першу дозу цієї вакцини будь-якого виробника (Covishield, AstraZeneca-SKBio).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі