Вакцину від COVID-19 розпочали завозити до Європи

28 листопада 2020 Здоров'я, Світ
Share Button
Фото ілюстративне
Американська авіакомпанія United Airlines почала доставку вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer на склади в США і Європі.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Це мотивується необхідністю швидко доставити вакцину, якщо вона буде схвалена, пише видання.

Перевезеннями займається авіакомпанія United Airlines. Вона планує перевозити вакцини з Чикаго в Брюссель, звідки її будуть розвозити на вантажівках, передає WSJ.

Видання пише, що авіакомпанія почала здійснювати поставки вакцини чартерними вантажними рейсами на склади у США і Європі, щоб забезпечити її швидку доставку, коли вакцина буде схвалена американськими і європейськими регуляторами.

Водночас, за інформацією Fox News, United Airlines отримала дозвіл провозити в п’ять разів більше сухого льоду, ніж дозволено, для утримання вакцини в умовах низької температури.

Як повідомлялося, 9 листопада компанії Pfizer (ФРН) і BioNTech (США) оголосили, що їхній кандидат на вакцину проти COVID-19, BNT162b2, продемонстрував 95-відсоткову ефективність у захисті від коронавірусу осіб, що не були раніше інфіковані SARS-CoV-2 . Встановлено, що захист досягається через 28 днів після початку вакцинації, яка складається зі схеми прийому двох доз.

Для зберігання вакцини необхідний суперхолод – не менше -70° С.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі