Вакуумних потягів Ілона Маска в Україні не буде

29 жовтня 2020 наука
Share Button
Фото - ілюстративне
Питання приєднання до проєкту "Hyperloop" в Україні зняли з порядку денного

Віцепрем’єр-міністр – міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявляє, що питання приєднання до проєкту Hyperloop в Україні знято з порядку денного, передають Українські Новини.

“Він знятий. Я знаю, що попередній міністр інфраструктури був прихильником цього проєкту. Я теж прихильник всього супернового, сучасного, прогресивного, але треба розуміти реалії нашого життя і то, наскільки Україна сьогодні здатна реалізувати такий дорогий проєкт. Для нас це поки що не найближче майбутнє, на жаль. Я був би щасливий, щоб ми хоча б мали швидкісну залізницю як у Франції, де поїзд їде 350 км / год “, – сказав він.

Для цього, за словами Уруського, необхідно близько 40 млрд доларів інвестицій, щоб побудувати нові шляхи під високошвидкісний транспорт.

Національна академія наук України передбачає, що, в разі впровадження технології гіперлуп в Україні, можливо прокласти 8 постійних маршрутів вакуумних поїздів, що курсують зі швидкістю 1080 км/год.

Ще 14 червня 2018 року Міністерство інфраструктури підписало меморандум про співпрацю з американською компанією Нyperloop Transportation Technologies.

Підписи під документом в Києві поставили глава Мінінфраструктури Володимир Омелян і виконавчий директор американської компанії Дірк Алборн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі