Вчителька львівського ліцею виявилась громадянкою Росії

17 березня 2021 Львів
Share Button
Ліцей № 45
Вчителька львівського ліцею № 45 виявилась громадянкою Росії, а представник генконсульства РФ у Львові, який співпрацював з цим ліцеєм виявився співробітником російських спецслужб, якого депортували з України ще у 2018 році.

Про це повідомив Антон Петрівський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Про саму вчительку

Як розповів Антон Петрівський на фото колишня вчителька російської мови та літератури Тамара Федорівна Балтак (дівоче прізвище Алєксандріна), народжена 27.07.1951 року в росії. Декілька місяців тому вона звільнилась із ліцею №45 у м.Львові. Працювала у цьому ліцеї (раніше школі) декілька десятків років. Про діяльність вчительки у школі  “Діло”  детальніше  писало і раніше.

Фото із Фейсбуку Антона Петрівського

Отож, ще  за часів директора Владіміра Кравченка організувала в 45 школі кабінет «русский мир, основною метою якого (як і інших дій Балтак та педагогічного колективу) було формування російської ідентичності у школярів (половина з яких не були росіянами).

«З метою поглиблення співпраці з московськими кураторами вона неодноразово відвідувала москву, де брала участь у різноманітних літературних конкурсах, зокрема конкурсу «мы сохраним тебя русская речь», який щороку проводився в москві за підтримки міністерства закордонних справ РФ та міністерства освіти і науки РФ. До слова, як повідомляє видання «Труд»(https://www.trud.ru/…/76851_russkoe_slovo_v_osade.html ) в списку лауреатів цього конкурсу щороку фігурували різні вчителі-русисти з львівської школи №45», –  зауважує Антон Петрівський.

В інтерв’ю цьому виданню, а також «Российской газете» Балтак заявила наступне: «Во Львове я себя чувствую как Штирлиц в рейхсканцелярии».

Ще одному виданню «Московский комсомолец» Тамара Балтак свого часу розповіла наступне:

«Сил уже нет все это терпеть. К нам как к собакам относятся. Русских здесь всегда не любили, сколько я здесь живу, еще при СССР сюда переехала. Вышла замуж за хохла… Но не до такой же степени! Я бы хотела, чтобы Россия этим националистам перекрыла газ, совсем, чтобы они подумали, что творят. Ради этого я готова сидеть в холоде и стучать зубами…» (https://www.mk.ru/…/03/13/50520-novaya-era-banderyi.html ).

Російське громадянство

І от в процесі дослідження інформації про цю неординарну «истинно русскую женщину» Антон Петрівський натрапив на один цікавий документ. А саме «указ президента российской федерации» від 25.06.1998 р. №725, яким надано громадянство РФ особі під номером 47 – «47. Балтак, урожденная Александрина, Тамара Федоровна, родившаяся в 1951 году в Самарской области, проживающая в Украине» http://www.kremlin.ru/acts/bank/12558 . Вчителька 45 ліцею Тамара Федорівна Балтак також 1951 року народження і її дівоче прізвище також Александрівна.

Фото із Фейсбуку Антона Петрівського

Фото із Фейсбуку Антона Петрівського

Тобто з цього стає зрозуміло, що з 1998 по 2020 рік українських дітей в 45 школі вчила громадянка РФ, яка не приїхала в Україну будучи громадянкою РФ. Вона отримала громадянство РФ будучи громадянкою України. І ця громадянка ворожої нам держави отримувала гроші з українського бюджету за свою диверсійну діяльність на посаді вчителя в українській школі. Але найцікавіше те, що звільнилась вона після того, як в 45 ліцеї помінялась директорка. І це свідчить про те, що попередня директорка Наталія Мельник імовірно знала про цей факт. Також імовірно, що Тамара Балтак, або члени її сім’ї також мають громадянство РФ і або живуть там, або відвідують російську федерацію. І з ким вони там контактують і які «установки» від своїх кураторів отримують можна лише здогадуватись.

Співпраця з представником генконсульства РФ у Львові

«Але насправді їй і іншим працівникам 45 ліцею не обов’язково було їздити в росію для отримання ФСБшних директив. Для цього у Львові функціонує консульство РФ. І таким яскравим прикладом діяльності російських спецслужб є Вадим Басинський, який довший час займав посаду консула-радника у генеральному консульстві РФ у м.Львові і постійно контактував з дирекцією та педагогічним колективом 45 ліцею. На фото ви можете його побачити у приміщенні ліцею (на той момент ще школа) поруч із представником РПЦ Ніколаєм Барановим та вчителями і школярами», – зазначає Антон Петрівський.

Фото із Фейсбуку Антона Петрівського

Дана інформація із сайту «Миротворець» Басинський є кадровим співробітником російських спецслужб, а у 2018 році він був об’явлений персоною нон грата в Україні та депортований в березні 2018 р. в росію за діяльність, несумісну зі статусом дипломата https://myrotvorets.center/…/basinskij-vadim-valerevich/ . Раніше (у 2007 р.) він здійснював розвідувальну діяльність у В’єтнамі під прикриттям посади другого секретаря посольства РФ в Ханої.

Фото із Фейсбуку Антона Петрівського

“Думаю, що не важко здогадатися яку діяльність Басинський і інші фсбешники чи грушники проводили у Львові і який вплив вони здійснювали на навчальну політику у 45 ліцеї через ретельно підібраних «педагогів» директором Кравченком (з великою ймовірністю також співробітником російських спецслужб)”, – підсумовує Антон Петрівський.

Окрім того, Антон Петрівський звернувся до СБУ у  Львівській області, народних депутатів України, управління освіти ЛМР та до представників влади ОДА та ЛМР щодо детальнішого перегляду та розслідування  такої ситуації.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі