Вдова вбитого в Україні депутата Держдуми Максакова повернулася на Росію

25 січня 2021 Кримінал, Політика
Share Button
Марія Максакова Фото: РІА
Оперна співачка, вдова убитого в Україні екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова повернулася на Росію.

Про це повідомляє Ганна Маляр, юристка-кримінологиня, у Фейсбуці. Максакова виконала свою роль у розслідуванні вбивства її чоловіка Воронєнкова і повернулась вчора до Москви.

Вона також поділилась своїми роздумами щодо гучної справи вбивства Вороненкова та роль його дружини у розслідуванні.

“Потерпіла звинуватила у замовленні вбивства її чоловіка спочатку одну людину, потім геть іншу, а пізніше взагалі заявила, що українські спецслужби на неї тиснули і тому вона брехала. Заявити, що неї тиснули з РФ, вона, звісно, не могла, бо в неї там проживають діти, мама. Зрештою, своїми заявами Максакова фактично розвалила справу в суді, читай поховала.

Плутала вона слідство невипадково. Адже обидві її версії містять побутовий мотив (ревнощі, квартирне питання), що малоймовірно у даному випадку. Кар”єрний шлях Воронєнкова мав чимало приводів для такого сумного фіналу. Схеми, які йому приписують ЗМІ РФ, ведуть в самісінькі глибини їхньої влади, тієї, яка дуже тісно пов”язана із злочинністю. Тому розслідування щодо його вбивства, навіть поверхове, може багато чого відкрити зайвого. А тут ще й війна, тобто розслідування веде країна-ворог. На додаток, Воронєнков ще повинен був бути цінним свідком у справі захоплення Криму, бо він же за це голосував, як депутат, і був доволі обізнаний у ситуації”.
Нагадаємо, колишнього депутата російського парламенту Дениса Вороненкова застрелили у центрі Києва 23 березня 2017 року.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі