Ведуча Сніжана Єгорова обізвала українських воїнів “селюками”

22 серпня 2020, 11:21 Політика
Share Button
Фото: РБК-Україна
Сніжана Єгорова цинічно висловилася про образ українського сучасного героя.

Про це пише РБК-Україна.

Відома українська ведуча Сніжана Єгорова цинічно образила українських військових, які захищають нашу країну від окупантів. Актриса спробувала висловитися на тему українських героїв після подій Майдану. Її зовсім не влаштовує образ українських захисників. Єгорова сказала, що життя українських бійців нічого собою не являє.

Зазначимо, що ведуча не обмежує себе у виразах, називаючи бійців “рагулями і селюками”.

“Все що пропонується останнім, постмайданним часом, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої, ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють суржиком.І готові своє життя покласти… Своє життя, яке? Життя, яке собою нічого не представляє”, – сказала Єгорова в ефірі програми “ПрямоTalck”.

Єгорова вважає, що українські воїни ніколи ні чому не вчилися.

“Вони просто готові пожертвувати своїм життям. Так, це подвиг, можливо. Може бути, це висока суїцидальна готовність. Коли людина не бачить перспектив у своєму житті і це життя не представляє для неї цінність”, – сказала Єгорова.

Також Єгорова дозволила собі порівнювати людей, які жертвують життям, з наркоманами, які за дозу готові “життя продати”.

Про біологічне сміття

Снєжана Єгорова говорить про тих, хто віддає життя за Україну та водночас демонструє "високую суіцидальную готовность".#чєловєкснєжана

Gepostet von Рагу.лі am Donnerstag, 20. August 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі