Велосипедист проїхав з Бельгії до України, аби допомогти дітям, чиї батьки загинули в АТО

20 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Через усю Європу на велосипеді – аби допомогти українським дітям.

19 вересня, українсько-бельгійський велосипедист Ярема Венгринович, який здійснив благодійну велоподорож з Бельгії до України, вирушив зі Львова до фінальної точки свого маршруту – міста Тернополя. І успішно.

«Ця думка до мене прийшла десь роки три тому. Я прилетів до Львова, їхав до родини в Тернопіль і побачив по дорозі велосипедистів. Я подумав, що було би класно поїхати з Бельгії в Україну. Потім вже долучив благодійну акцію. Я не є професійним велосипедистом, я займався футболом. Велосипедом почав більше кататись десь 2 роки тому.

Вже на сайті СОС Дитячі містечка Україна зібралось понад 9 тис євро. Але загалом я організовував ще інші акції,  то разом сума вже є більше 10 тис євро.

Я планую після завершення велотуру заїхати у місто Бровари, а далі – у Луганську область, де будемо дивитись центр, який відкриється, аби допомогти дітям та мамам, які там будуть жити. Також я поїду на фронт, на перший контрольний пост. Мені важливо побачити і почути, що там робиться, бо моя допомога – для дітей, які постраждали від війни. Я знаю, що робиться на сході України, там йде війна. Там потрібна допомога», – розповів Ярема Венгринович, передає ЛМР.

Ярема Венгринович організував акцію «Road To Ukraine/Дорога в Україну», мета якої – збір коштів для дітей, чиї батьки загинули в АТО на Сході. Хлопець розпочав свою подорож 28 серпня з Брюсселя, а кінцева точка марафону – Тернопіль. Загалом велосипедист подолав майже 2500 км.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі