Венедіктова назвала ім’я генерал-майора поліції рф, який керував грабунком ЧАЕС

25 травня 2022, 17:59
Share Button
Фото окупанта
За його наказом з підприємства викрадено понад 2000 одиниць майна.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

“Мародерство на ЧАЕС – викрито генерал-майора поліції РФ, який керував розграбуванням під час окупації. Це Олег Якушев, який під час окупації Чорнобильської АЕС виконував обов’язки старшого оперативної групи Федеральної служби військ Національної гвардії РФ”,- повідомила вона.

Вона зазначає, що саме Якушев керував операцією з незаконного утримання АЕС під контролем військ країни-агресора.

“За його наказом з підприємства викрадено понад 2000 одиниць майна. Від станків, обладнання, інструментів та офісної техніки до меблів та одягу. Загарбники викрали зі станції майна на більш ніж 26 млн грн”,- зазначила генпрокурор.

Вона повідомила, що окупанти повністю вивели із ладу Центральну аналітичну лабораторію, яка досліджувала радіоактивні відходи на різних етапах поводження і через це персонал не міг здійснювати контроль за ними.

Венедіктова зазначає, що прокурори Вишгородської окружної прокуратури Київської області спільно з Національною поліцією та СБУ зібрали достатньо доказів, щоб повідомити йому про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, веденні агресивної війни та порушенні законів і звичаїв війни.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі