Весняний призов: до військ відправили понад 16 тисяч осіб

02 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото: Міноборони
В Україні завершився черговий призов громадян України на строкову військову службу, який проводився протягом травня — липня 2020 року.

За інформацією Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, призовними комісіями та військовими комісаріатами (територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки) планове завдання виконано на 100 %. Відтак призвано та відправлено до військ (сил) усього 16 460 осіб, із них до: Збройних Сил України — 9 000 осіб; Національної гвардії України — 5 460 осіб; Державної спеціальної служби транспорту — 700 осіб; Державної прикордонної служби України — 1 300 осіб. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Зазначається також, що усім призовникам перед відправкою до війська за допомогою місцевих державних адміністрацій проводилися тести на виявлення коронавируса COVID-19.

“Особливістю чергового призову стало відправлення до військових частин призовників у віці 18-19 років лише за їх власним бажанням (за відповідними заявами) та можливості надання відстрочок від призову на строкову військову службу випускникам закладів освіти цього року, які бажають навчатися для отримання наступного вищого рівня освіти”, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі