Ветерани АТО та ООС Львівщини здобули найвищі нагороди національних Warriors Games

18 травня 2021 Армія, Життя, Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
У столиці завершився національний етап Warriors Games – Ігор Воїнів. На ньому відбирали учасників до складу збірної, що представлятиме Україну на фінальному етапі однойменних міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів у США.

За нагороди та право виступати у збірній поборовся і 21 ветеран з Львівської області. Про це повідомили у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Найбільше медалей нашим воїнам вдалось вибороти у стрільбі з лука, одному з найпопулярніших видів програми.
Так, 1 місце в категорії сидячи виборов Сергій Калитюк. У відкритій категорії золото змагань здобув Дмитро Сидорук.
У стрільбі з блочного луку у відкритій категорії ветеранам Львівщини не було рівних: 1 місце виборов Олександр Заставський, другим став Сергій Шимчак, а бронзу виборов Павло Лучків.
У кульовій стрільбі у категорії сидячи, срібло виборов Сергій Шимчак. Він також став переможцем у штовханні ядра в категорії сидячи.
У баскетболі на візках золото виборола команда, у складі якої виступав Віктор Легкодух, а срібним призером стала команда з Володимиром Галиком, Сергієм Калитюком та Дмитром Сидоруком у складі.
Національну збірну за підсумками змагань оголосять 31 травня. До неї ввійде 40 учасників бойових дій, які вперше представлять нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі