Ветеринар ЛКП “Лев” закликає львів’ян допомагати вуличним тваринам під час морозів

15 січня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
У зв'язку із різким похолоданням на Львівщині, до -25 градусів, мешканців міста закликають допомогти вуличним тваринам у період лютих морозів.

Головний ветеринар ЛКП “Лев” Ярослав Пасічник каже, що головне – забезпечити тваринці умови, де буде більш-менш стабільна температура. Про це повідомляють на сайті 032.ua.

Ярослав зазначив, що було б добре, якщо є можливість, забрати тваринку додому, облаштувати будку чи дати прихисток у підвалі.

Також наголосив на важливості харчування у такий період. Ярослав Пасічник пояснив, що собака має харчуватися якісним кормом, щоб організм міг виробляти енергію для обігрівання тіла.

“Тут більш важливою є якість, а не кількість. Їжа має бути більш калорійною (м’ясо або хороший корм). До слова, тепла їжа краще засвоюватиметься”, – сказав ветеринар.

Ярослав вважає, що у таку холодну погоду тваринкам потрібен особливий догляд та турбота людей.

“Якщо ми говоримо про собак, які все життя живуть на вулиці, їхній організм частково адаптується до цих умов, в них більш густий підшерсток, щоб тримати температуру. Вони, як і дикі звірі, на зиму набирають жировий шар, який так само обігріває. Але якщо на вулиці у такий холод опинилася собака, яка все життя жила у квартирі, то їй вже буде важче. З котами інша історія – вони більш пристосовані, адже можуть знайти якісь шпаринки у підвалах і сховатися там”, – каже Ярослав Пасічник.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі