Як собака змінив життя господині: лави Нацгвардії поповнила перша дівчина кінолог

15 січня 2020 Світ тварин
Share Button
Альона Лігаєва
В одній з військових частин Нацгвардії з’явилася жінка кінолог. Вона – перша у Львові у цій галузі. До того, як стати кінологинею, жінка працювала перукаркою та майстринею з тату.

Про це інформує видання Ria-m.

Альона Лігаєва – дресирувальник кінологічної служби військової частини 4114 Національної гвардії у Львові.

– Вони (собаки, ред.) дуже розумні, але запам’ятовують як хороші команди, так і ваші промахи, – розповідає Альона Лігаєва, – Аксель (річна бельгійська вівчарка, яку зараз тренує Альона) холерик, потребує дуже багато фізичних навантажень», – розповідає Альона й додає, що пес пробігає щодня 7 км.

Альона Лігаєва за освітою перукар-модельєр. Працювала і майстром тату. Служити в Нацгвардії дівчина на планувала. Усе за неї вирішив Аксель, зізнається сама дівчина.

«У мене був насправді вибір – віддати його самого на службу, або піти разом із ним», – зазначила дресирувальниця.

Кілька днів тому дівчина склала присягу. Тепер вона – офіційно єдина жінка-кінолог у цій військовій частині Нацгвардії.

Альона Лігаєва і її Аксель. Скріншот із відео

«Кінологів-жінок ще не було з часів незалежності.  Після «курсу молодого бійця» Альона і Аксель займатимуться охороною громадського порядку у місті Львові», – зазначив Олег Конопляник, перший заступник командира військової частини 4114.

Разом із Альоною в цій частині собак тренують 12 військовослужбовців. У кожного – свій вихованець. Для тренувань тут – спеціальний майданчик із бар’єрами, ямами, лазами та авто для обшуку.

Попереду в Акселя 4 місяці навчань і дресирувальний спецкурс. Тож на патрулювання вулиць Альона з ним вийде лише з травня.

Читайте також: Як зробити з вашого Сірка справжнього Рекса? Поради львівської зоопсихологині

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі