Від сьогодні військові на Донбасі будуть отримувати додаткові виплати

25 вересня 2020, 20:38 Війна на Сході, Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Міноборони запровадило з 27 липня 2020 року нову додаткову виплату для військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту, які беруть безпосередню участь у заходах із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“Зазначену винагороду запроваджено вперше за час особливого періоду. Вона здійснюється додатково до всіх виплат, належних військовослужбовцям ЗСУ та ДССТУ за безпосередню участь у воєнних конфліктах, у заходах із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації чи в АТО, інших заходах в умовах особливого періоду”, – зазначив Андрій Таран.

За його словами, згідно з попередніми розрахунками Департаменту фінансів Міноборони, вже за липень-серпень 2020 року у якості даної додаткової винагороди військовослужбовцям ЗСУ та ДССТУ буде виплачено близько 250 млн гривень.

“На поточний 2020-й рік необхідними коштами для виплати вказаної винагороди Міноборони забезпечене”, — наголосив міністр.

Зазначається, що перелік військових частин (підрозділів), в яких здійснюється виплата зазначеної винагороди, затверджується Головнокомандувачем Збройних Сил України. Умови виплати винагороди визначені з урахуванням позиції керівництва Операції об’єднаних сил та Генерального штабу, а також існуючої практики реалізації заходів із забезпечення національної безпеки і оборони Збройними Силами України. Зокрема, аналогічний порядок застосовується при виплаті військовослужбовцям грошового забезпечення за відповідний місяць (“розмір премії військовослужбовця за результатами діяльності за місяць встановлюється залежно від наявності у нього оголошених наказом командира дисциплінарних стягнень за порушення дисципліни”).

Також у Міністерстві оборони окремо зауважили, що даний наказ визначає розмір додаткової винагороди військовослужбовцям та порядок її виплати, але жодним чином не встановлює правила та не регламентує режим припинення вогню на лінії зіткнення. Будь-які тлумачення умов цих виплат як нібито “запровадження якихось штрафів” є абсолютно маніпулятивним і політизованим.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі