Від уряду вимагають ввести мораторій на рішення про підвищення комунальних тарифів. Відео

Share Button
Фото: з відкритих джерел
Політична сила «За майбутнє» зареєструвала у Верховній Раді постанову № 4609 про звернення до Кабінету Міністрів щодо скасування підвищення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на їхнє підвищення.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook  написав Тарас Батенко, співголова депутатської групи “Партія “За майбутнє”.

Згідно з текстом постанови, парламент рекомендуватиме уряду, крім введення мораторію, розробити та внести на розгляд парламенту зміни до Державного бюджету на 2021 рік, якими передбачити виділення достатнього розміру коштів для покриття потреби у пільгах та субсидіях соціально незахищених верств населення.

Також народні депутати вимагають здійснити перевірку законності та обґрунтованості збільшення вартості енергоносіїв, встановленої відповідно до актів Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як зазначають у партії, місцеві ради по всій Україні скликають позачергові сесії через підвищення тарифів. Вони вимагають від президента, уряду і Верховної Ради скасувати нові тарифи та ввести мораторій на їхнє підвищення.  Відповідне звернення вже ухвалили обласні та міські ради у Волинській, Житомирській, Хмельницькій, Миколаївській та Черкаській областях.

Нагадаємо, На позачерговому засіданні Уряд обмежив максимальну ціну для населення на рівні 6 гривень 99 копійок за кубометр. Вона діятиме до кінця опалювального сезону або завершення карантину.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі