Відома телеведуча поборола рак

16 вересня 2020, 16:07 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Відома телеведуча Алла Мазур перемогла рак і тепер ділиться своїм досвідом, надихає інших на боротьбу з недугою. У свій день народження телезірка опублікувала надихаючий пост і показала обкладинки жіночого глянцю, на яких позує в новому образі.

«Я жива – і це велике досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися і підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії: якийсь особливий джек-пот. Але шанс одужати – є», – зазначила телеведуча.

Також Мазур зазначила, що не варто боятися візуальних наслідків боротьби з онкологією, адже новий образ може виявитися несподівано симпатичним і актуальним:

«Мене надихала одна глядачка. Автор: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Тому що головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитися несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилося в моєму випадку», – написала Алла Мазур.

Привіт, мій новий рік!) Я жива – і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще…

Gepostet von Алла Мазур am Dienstag, 15. September 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі