Відомо ім’я перевертня в рясі, який корегував ворожий вогонь по Сєвєродонецьку

28 квітня 2022, 21:30
Share Button
Інформатором росіян виявився настоятель Лисичанського Свято-Тихвінського храму Московського Патріархату протоєрей Андрій Павленко. Відспівував тих, на кого давав наводку.

26 квітня після його затримання під час перевірки телефона було виявлено переписку з представниками незаконних збройних формувань, в якій цей громадянин передавав відомості щодо чисельності, дислокації, озброєння військових Збройних сил України в Сєвєродонецьку. Про це інформує “Вчасно”.

Перевертень в рясі від початку окупації росією частини Луганщини регулярно їздив на захоплену територію, має пристрасть до антикваріату: колекціонував дороге церковне начиння, старовинні православні реліквії та мощі. Останні, за інформацією парафіян, вивозив без благословення вищого єрарха на територію російської федерації.

Після повномасштабного вторгнення рашистів відспівував, зокрема, і загиблих сєвєродончан, на яких і наводив ворожу артилерію.

«По благословению правящего архиерея митрополита Никодима клирик Северодонецкой епархии протоиерей Андрей Павленко совершил чин погребения 2-х мирных жителей Северодонецка, которые погибли вследствие военных действий в городе», — повідомила російською 5 квітня на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Сєвєродонецька єпархія.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі