Відомий український гімнаст не поїде на Олімпіаду в Токіо через допінг

13 липня 2021 Життя, Спорт, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
Український гімнаст і олімпійський чемпіон Олег Верняєв пропустить найближчі Олімпійські ігри в Токіо. Спортсмена дискваліфікували на чотири роки за допінг.

Про це Верняєв розповів на Фейсбук-сторінці.

“У житті трапляються такі ситуації, які немов тестують тебе на міцність. У моєму житті зараз саме така ситуація. Арбітраж GEF (Комітету з етики в гімнастиці – ред.) ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Починаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду”, – написав спортсмен.

Він також зазначив, що лише один тест на допінг був позитивним, “десятки наступних” – наявність заборонених речовин в організмі не підтвердили. Верняєв підкреслив, що це лише вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена.

“Арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню. Раз рішення арбітражу підлягає оскарженню, значить остаточні висновки робити рано. Вся боротьба тільки починається, це черговий етап мого життя і, як завжди, я буду боротися до кінця і оскаржу рішення арбітражу GEF про мою дискваліфікацію в CAS”, – заявив Верняєв.

Як писало Діло, український боксер попався на допінгу та пропустить Олімпійські ігри.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі