Відпочивав у Домінікані: посадовця ЛОДА звільнили за прогули

04 березня 2021 Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
У Львові звільнили за прогули директора розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарія Романчука. Він близько місяця не з'являвся на роботі й ніяк не пояснив своєї відсутності.

Романчук пропрацював у ЛОДА понад 15 років. Експосадовець розповів, що з 16 січня перебуває на лікарняному, пише 24 Канал.

Заступник голови ЛОДА Юрій Бучко підтвердив, що Романчука звільнили з посади директора департаменту ЖКГ ЛОДА 1 березня. Він розповів, що експосадовець понад місяць не приходив на роботу. Він не брав відпустку й не оформляв лікарняний. Тож у ЛОДА створили спецкомісію, яка, проаналізувавши ситуацію, вирішила звільнити Романчука.

“Він не прийшов на роботу, і у відділі кадрів відсутні лікарняні листки. На телефонні дзвінки не відповідає і не пояснює свою відсутність на роботі. Була створена комісія, яка склала відповідні акти й кілька днів тому його звільнили з посади”, – розповів Бучко.

Експосадовець відмовився коментувати своє звільнення. Проте він розповів, що з 16 січня перебуває у медзакладі, де лікується від ускладнень, які виникли внаслідок коронавірусу. Однак Романчук відмовився уточнити, у якій саме лікарні він перебуває.

“Я вже понад місяць перебуваю на лікарняному з ускладненнями після ковіду. Зараз коментувати нічого не можу, бо знаходжусь в стаціонарі. Мене табелюють в табелі як лікарняне у департаменті ЖКГ”, – заявив експосадовець.

За інформацією ЗМІ, Романчук 18 січня вилетів з київського аеропорту “Бориспіль” у місто Ла-Романа у Домініканській Республіці. Експосадовець повернувся у столицю 31 січня. Сам Романчук не заперечує цієї інформації.

Бучко розповів, що у відділі кадрів ЛОДА немає лікарняних листків Романчука. Тож можна вважати, що експосадовець полетів за кордон у робочий час.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі