Війська США приведено у боєготовність через загострення на Донбасі

01 квітня 2021 Війна на Сході
Share Button
Фото з відкритих джерел
Європейське командування збройних сил США привело війська у бойову готовність найвищого рівня після того, як окупанти на Донбасі порушили режим припинення вогню і вбили чотирьох українських військових, і Росія почала стягувати війська до кордону з Україною.

“Пентагон насторожило те, як Росія на цьому тижні активізує свою діяльність у Східній Європі та Арктиці, кидаючи новий виклик молодій адміністрації Байдена”, – пишуть texty.org.ua.

Зокрема, відповідальний за оборону США генерал Глен Вангерк відзначає сплеск російської агресії та вказує на прагнення Москви “відновити свій вплив на світовій арені”.

Крім того, як повідомляється, минулого тижня Європейське командування американської армії у відповідь на розгортання додаткових російських військ підвищило рівень спостереження з “можливої ​​кризи” до “потенційного неминучої кризи” – найвищого рівня.

При цьому деякі офіційні особи вважають, що Росія здебільшого брязкає зброєю і насправді не має наміру йти у бій. Інші ж, навпаки, вважають, що плани Путіна туманні й операція, нібито спрямована на перевірку нового американського президента, може швидко перерости “у щось більш зловісне”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі