Військові США разом із львів’янами вшанували пам’ять загиблих українських героїв

27 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото АрміяІnform
Сьогодні, 27 лютого, у Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Вшанувати полеглих українських військових прийшли їхні родичі, військовослужбовці Львівського гарнізону, представники влади, а також американські військові зі складу тренувальної місії JMTG-U (об’єднаної багатонаціональної тренувальної місії – Україна), повідомляє АрміяІnform.

Захід розпочався хвилиною мовчання, далі капелани Гарнізонного храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла відправили поминальну Літургію за загиблими львів’янами на Донбасі.

Фото АрміяІnform

По завершенню молитви військові гарнізону на чолі з начальником Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком разом з американськими колегами поклали лампадки до могил українських військових. Далі салютна команда виконала символічні постріли в повітря під час гімну, а рота почесної варти Академії пройшлась урочистим маршем біля могил українських героїв.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі