Військовозобов’язані жителі Львівщини так само як і переселенці стають на військовий облік

22 березня 2022, 10:40
Share Button
Фото з відкритих джерел
В соцмережах поширюється інформація стосовно того, що чоловіки-переселенці відсиджуються у безпечному місці, а хлопці зі Львівщини їдуть на передову захищати їхні міста і села.

Як наголосив начальник Львівської військової адміністрації Максим Козицький, ця інформація не відповідає дійсності.

“У військкоматах не ділять чоловіків на тих, хто проживає на Львівщині постійно, і тих, хто тимчасово. Кожен, хто приїхав в нашу область як вимушений переселенець, автоматично стає її жителем. У числі військовозобов’язаних, яких мобілізували чи зарахували у резерв, є і одні, і другі”, – наголосови Козицький.

Він додав, що всі чоловіки, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину у період воєнного стану, протягом доби мають стати на облік у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Чи дотримуються вони наказу, патрульні добровольчих формувань та Нацгвардії перевіряють на блокпостах.

Лише у Львові з початку війни зголосилися стати на військовий облік понад 7 тисяч чоловіків. З них до лав ЗСУ уже призвали більше як тисячу осіб.

За відмову ставати на військовий облік військовозобов’язані переселенці нестимуть кримінальну відповідальність.

“Зрештою, за ухляння від призову на військову службу під час мобілізації відповідатимуть перед законом всі громадяни України. Усі в однакових умовах. Разом обороняємо Україну”, – підкреслив голова Львівської ОВА.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі