Військовий Волинської бригади пробіг 270 км. за 27 годин

28 листопада 2021, 23:30
Share Button
Військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого успішно завершив свій ультрамарафон на честь 7-ї річниці створення військової частини, яку військовий колектив відзначатиме 10 грудня.

Про це хлопець розповідає “Ділу”.

У суботу, 27 листопада, 22-річний військовий спортсмен Микола Луговий фінішував біля парку Слов’янський у Володимирі-Волинському, звідки стартував напередодні. Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку, воїн здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час. Біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

Бігуна супроводжувала машина з їжею та медичною допомогою. Перекушував хлопець майже на ходу та майже не зупинявся протягом всієї дистанції.

“Ура, я це зробив, думав це займе більше часу, але все склалось дуже добре. Під кінець біг набагато повільніше, десь останні 20 кілометрів, але загалом дистанція далась з легкістю і комфортом. На фініші мене чекали мої побратими. Дякую всім за підтримку і віру. Фізкульт ура”, – каже Микола.
По дорозі хлопець навіть знімав розмовні Stories у свій Instagram, де мотивував своїх читачів такою силою духу.
Зараз бігун відпочиває та вже готується до наступних забігів.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі