Військовим льотчикам підвищили зарплати

15 січня 2022, 12:10 Армія
Share Button
Фото з відкритих джерел
У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10-16 тисяч грн.

З 1 січня 2022 року українським військовим льотчикам збільшили зарплату в межах першого етапу підвищення грошового забезпечення у Збройних силах України. Відповідний указ підписав міністр оборони Олексій Резніков, передає пресслужба відомства.

Там зазначили, що підвищені зарплати почали нараховуватися уже з початку січня. Загалом протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військових обіцяють скерувати 251 млн грн.

“Розвиток військової авіації та ППО — це один із наших пріоритетів. Бойова авіація — це насамперед люди. Це фахівці високої кваліфікації, у підготовку яких держава інвестує значні ресурси”, — каже Резніков.

Він нагадав, що минулого року вдалося збільшити бюджет Міноборони на 2,5 млрд грн. Ці гроші обіцяють спрямувати на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових.

“Пілоти у Збройних силах із 1 січня так само будуть отримувати конкурентні виплати не тільки в середньому за економікою, але й зіставні з колегами в інших відомствах сектору національної безпеки та оборони”, — каже міністр.

До кінця 2022 року в Міноборони обіцяють “ще рішення” щодо підвищення зарплат військовим.

Як писало “Діло”, з українських ВПС масово звільняються бойові льотчики.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі