Віктора Медведчука опівночі можуть звільнити з-під домашнього арешту

08 липня 2021, 20:29 Кримінал, Політика, Трафунки
Share Button
Фото із Фейсбуку
Адвокати народного депутата, звинуваченого в державній зраді, навмисне затягують судове засідання.

У четвер, 8 липня, Печерський районний суд міста Києва продовжує розглядати клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту народному депутатові Вікторові Медведчуку, якого звинувачують у державній зраді. Адвокати підозрюваного навмисне затягують судовий процес, щоб не дозволити судді піти в кімнату для нарад і прийняти рішення з цього приводу.

Про це йдеться у прямому включенні із зали суду, пише ТСН.

Судове засідання у справі щодо продовження запобіжного заходу Віктору Медведчуку триває вже 11 годин поспіль. П’ятеро адвокатів підозрюваного від самого ранку засипають суд клопотаннями, вимагаючи відводу судді, прокурора і навіть секретаря суду, називаючи їх упередженими.

Затягнути судовий процес намагалися також однопартійці лідера “ОПЗЖ”, які присутні на засіданні. Вони вимагали припинити розгляд справи, оскільки рівень вуглекислого газу в приміщенні не відповідав санітарним нормам.

Через таку тяганину суддя позбавлений можливості вийти в кімнату для нарад для прийняття рішення щодо запобіжного заходу Віктору Медведчуку. Термін домашнього арешту, який було раніше накладено на політика, минає сьогодні опівночі.

Як писало Діло, під судом, де розглядають домашній арешт Медведчуку, зібрались “тітушки”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі