Вінничанка заспівала вульгарну пісню про Україну на шоу “Україна має талант”. Відео

28 листопада 2021 Життя, Трафунки
Share Button
Фото: instagram.com/stbua
Дівчина виконала пісню з власного репертуару, де до слова "Україна" підібрала риму "героїна" і "кокаїна"

Олена Поліщук з Вінниці, яка виступає під псевдонімом Elen Smile, прийшла на кастинг “Україна має талант”, оскільки давно мріяла потрапити на велику сцену.

Вона вийшла на сцену в українському національному вбранні і виконала пісню, яка “народилася” буквально кілька днів тому. Після того як Elen Smile почала співати, на сцену вийшли танцівниці у відвертих образах і показували сексуальні рухи.

Про це повідомляє “НВ”.

Не дочекавшись закінчення номера, судді Сергій Притула, Ксенія Мішина і Женя Кот натиснули на червону кнопку. Тим самим вони зупинили виступ учасниці. Членів журі обурило те, що дівчина до слова “Україна” підібрала риму “героїна” і “кокоїна”. Також у пісні звучали фрази про сексуальність і про чиновників.

“Пісня з прикольчиком. Вона весела, і таких існує багато”, – сказала учасниця проекту.

“Це той випадок, коли ми думали, що це дно, але знизу постукали. Одягнути вишиванку, віночок, співати про сало в тридцятиріччя незалежності, підкреслюючи цим не просто шароварщину, а шароварну шароварщину. Те, що ви робите, це настільки жахливо! Це справжня шкода українській культурі та українській пісні. Це знущання з України. Це було вульгарно, примітивно, соромно”, — прокоментував Сергій Притула.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі