Вночі у центрі Львова жорстоко побили українського поета та вуличного музиканта. Фото

26 липня 2021 Кримінал, Львів
Share Button
У ніч на понеділок, 26 липня, у центрі Львова на проспекті Свободи група невідомих молодиків побила поета Сергія Савіна та музиканта Максима Вербу.

За словами потерпілого Сергія Савіна, біля пам’ятника Шевченка група з п’яти зловмисників віком близько 20-25 років скоїли напад із застосуванням газового балончику, внаслідок якого він отримав хімічні опіки першого ступеня. Також хлопцям розбили обличчя та нанесли удари по голові. У Сергія сильно постраждав ніс, пише “Діло”.

У поліції також підтверджують факт нападу.

“Група молодиків за нами спостерігала ще під час читання мною віршів на Площі ринок.  І з камер відеонагляду було видно, як за нами стежили. І ходили за нашими слідами.  Між нами і нападниками не було жодного діалогу. Жодної розмови. Жодного слова. Що просто обурює, бо причин силового і сльозогінного втручання – 0 цілих, 0 десятих. Тобто просто знайте, в нашій країні в центрі міста до тебе можуть підійти, залити тобі очі газовим балончиком і почати з усієї сили бити, так що кров омила львівську вулицю…

Чому я вважаю, що це треба знати вам. Бо підозрюю, що напад скоєний через дискрімінацію. Бо єдине, що могли почути злочинці, це нашу з Максимом приватну розмову, де я його поетично назвав “КОХАНИЙ ДРУГ” (і це моя справа і мої слова, яких я не цураюся!), і тільки через це, молодики могли собі нафантазувати, що ми належимо до ЛГБТ- спільноти. (Що абсолютно, врешті, нікого не стосується). Я не збирався публічно висловлювати підтримку геям і лесбійкам, але від сьогодні зрозумів, що навіть якби ми були геями, все одно, це недопустимо, щоб якесь печерне гівно неосвічене тебе пиздило до кровотеч в серці того міста, яке несе культуру по всій країні.

За цю ніч ми підійняли на ноги всю львівську поліцію. Пройшли всі медичні обстеження. Написали купу заяв в Личаківському відділку поліції, де дочекалися о 8-ій ранку іншу групу поліціянів, з якими пройшли всю нічну кровотечну дорогу. Чому ми все це зробили? Щоб завтра хтось не опинився на нашому місці.

Я впевнений, що це саме така дискримінація. Бо в нього, бачте, волосся в білий колір пофарбоване, а я чоловіка називаю “КАХАНИЙ ДРУГ”. Бог бачить, воювання за права ЛГБТ – не моя тема. Я ще за мову не відвоював, але від сьогодні я ще й боротимусь за права гомосексуалів. І всіх інших. Від завтра вивчатиму законодавчі норми і як це все діє по території світу. Бог бачить, я чистий націоналіст, викладач нашої мови, нашої літератури, і я не маю нічого до гомосексуальних впливів, написавши поетичну книжку, де в кожному вірші простежується бажання, любов, хотіння жінки і жінок. Але, курво, не можна просто з нічого бити людей до крові. Не можна. Бо ми живемо не в печері. І маємо правохоронну систему. Суди. Державу”, – написав Сергій Савін на своїй сторінці у Фейсбуку.

Інформація доповнюється.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі