ВООЗ стурбована темпами поширення Covid-19 в Європі

17 вересня 2020 Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) стурбована через підвищення кількості випадків інфікування коронавірусом в Європі.

Остання кількість випадків зараження за тиждень перевищила показники інфікування під час першого піку коронавірусу в Європі в березні. Про це заявив директор офісу ВООЗ у Європі Ганс Клюґе в четвер, 17 вересня, передає Твоє місто.

«Вереснева кількість інфікувань має стати сигналом для пробудження для всіх нас. Як далі розвинеться пандемія, залежить від нас», – сказав він.

Водночас Клюґе зауважив, що наразі в країнах тестують більше людей, ніж у березні. При цьому він наголосив на необхідності дотримуватися ефективних заходів з протидії коронавірусу. Серед них – комплексні тести, уникнення великого скупчення людей, миття рук, дотримання дистанції між людьми та носіння масок..

Представник ВООЗ також заявив, що організація не збирається змінювати рекомендації щодо 14-денного карантину для всіх, хто міг заразитися коронавірусом. Клюґе зазначив, що хоча концепція карантину повинна зберігатися, її треба «безперервно адаптувати».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі