ВООЗ закликала країни не поспішати з пом’якшенням карантину

07 квітня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
Надто швидке пом’якшення обмежувальних заходів, введених для боротьби з коронавірусом, може призвести до повернення на попередній рівень захворювання.

Про це заявив речник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Крістіан Ліндмайєр, посилаючись на New Europe повідомляє «Укрінформ».

«Найважливіше в боротьбі з коронавірусом – не послаблювати заходи надто рано, щоб не повернутися на старі позиції», – заявив він.

Читайте також: Карантин в Україні може тривати до середини травня

Зазначається, що Австрія, Чехія й Данія вже заявили про наміри послабити обмежувальні заходи, запроваджені для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 в країнах.

Читайте також: На Сихові священник причащає прихожан у дворі за церквою

У Китаї вже кілька тижнів поступово знімають ці обмеження.

Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна перебуває на порозі піку поширення коронавірусу, й говорити про те, коли завершиться карантин, поки що зарано.

«В активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає, критично навантажуючи медичну систему. Простіше кажучи, кількість пацієнтів зростає настільки, що для надання їм допомоги не вистачає ані лікарів, ані медикаментів, ані місць у лікарнях. На жаль, таке вже сталося в багатьох країнах», – сказав Степанов у відеозверненні 7 квітня.

Довідково.

Станом на ранок 7 квітня у світі всього зафіксовано майже 1,35 млн випадків інфікування COVID-19, із них 75 тис. людей померли, понад 285 тис. одужали.

Читайте більше новин на тему: Карантин

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі