Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на острові Зміїний. Відео

11 липня 2020 Відео
Share Button
Фото: ДПСУ
Вертольотчикам Держприкордонслужби вдалося відновити втрачені навички та спроможності для польотів над територіальним морем та до найвіддаленішої застави – на острів Зміїний.

Повідомляють про це у пресслужбі ДПСУ.

“Вертоліт Мі-8 Харківської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби України здійснив повітряний моніторинг за маршрутом «Одеса – Територіальне море України – о. Зміїний – Вилкове  – Одеса». Під час цього польоту прикордонники оглянули 2400  км2 акваторії. Екіпажі виконали 4 посадки на вертолітному майданчику острова Зміїний та 3 посадки на майданчику «Вилкове»”, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей політ став знаковим, адже вертольоти прикордонників уже 12 років не здійснювали польотів на Зміїний. Відтепер два екіпажі вертольотів МІ-8 Держприкордонслужби України отримали допуски для польотів над морем. А проведена модернізація гвинтокрилих машин дозволила зробити такі польоти безпечними.

Відтепер у разі необхідності можна провести повітряний моніторинг, також доставити вантажі чи персонал на острів, або провести медичну евакуацію, додають у ДПСУ.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі