Викладач львівського вишу отримав догану за порно у тестах

16 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Викладачу НУ «Львівська політехніка» Дмитру Зербіно, який показував студентам-першокурсникам порнографічні зображення під час тестування, оголосили догану.

Таке рішення прийняла спеціальна комісія, яка розслідувала поведінку викладача. Дмитро Зербіно майже два місяці був відсторонений від викладання, а тепер повертається до роботи, повідомляє Zaxid.net

Нагадаємо, у грудні минулого року з’ясувалось, що 59-річний викладач Інституту комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Зербіно показує студентам-першокурсникам порнографічні зображення під час тестування з дискретної математики. Викладач називав свою методику викладання «релаксуючою» і заявляв, що подібну використовують у Японії.

Керівниця прес-служби «Львівської політехніки» Наталія Павлишин 15 лютого повідомила, що ректорат затвердив висновки комісії і ще у січні оголосив Дмитру Зербіно догану.

«Йому висловили догану за використання неапробованих навчальних матеріалів. Також попередження отримав директор інституту [Микола Медиковський], завідувач кафедри [Василь Теслюк] і голова науково-методичної комісії», – повідомила Наталія Павлишин.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі