Використані маски треба тримати в пакеті 3 доби – Мінприроди

04 липня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
В медичних закладах відходи потрапляють на утилізацію виключно на ліцензовані переробні підприємства, і після утилізації не становлять небезпеки для громадян. Однак у домашніх умовах потрібно дотримуватися певної процедури утилізації.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів рекомендує перед утилізацією відходів масок та рукавичок у домашніх умовах витримати їх у пакеті протягом 72 годин.

Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський на брифінгу в суботу, пише Українська правда.

Міністр зазначив, що в медичних закладах відходи потрапляють на утилізацію виключно на ліцензовані переробні підприємства, і після утилізації не становлять небезпеки для громадян. Однак у домашніх умовах потрібно дотримуватися певної процедури утилізації.

“Ми вивчили європейський досвід, прийняли рішення не регулювати адміністративно це питання, а дати тільки рекомендації. Ми рекомендуємо відходи масок і рукавичок складати в пакет, щільно його зав’язувати і витримати в домашніх умовах приблизно 72 години.

Це європейський досвід, він себе зарекомендував, а будь-які адміністративно-регуляторні заходи не дали результатів”, – зазначив Абрамовський. Абрамовський зазначив, що подібні рекомендації існують в інших європейських країнах, зокрема, у Великобританії.

Крім того, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів рекомендує громадянам, за можливості, використовувати багаторазові захисні маски.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі