У “Слуги народу” вбачають у вакцинації загрозу світовій демократії

07 січня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Юрій Камельчук, Фото з Фейсбуку
Львівський нардеп Юрій Камельчук знову "відмітився" гучною заявою.

Цього разу народний обранець від партії “Слуга народу” заявив, що вакцинація – це спосіб створення додаткових штучних кордонів та привід підкорити непідкорених.

Про це він опублікував допис у Фейсбуці.

До того ж Камельчук припускає, що таким чином можуть згорнути світову демократію та відібрати у людей право на вільне пересування.

Щоправда, хто це все придумав і які мотиви у ймовірних змовників – не пояснив.

“Вакциниція, на жаль, уже приность смерті. Препарати містять давно відомі шкідливі інгрідієнти. Політики демонструють нам псевдо вакцинацію з шприцами без голок чи уколами через футболку. Сценаристи просування псевдо панацеї просто фантастичні маркетологи”, – також додає Юрій Камельчук, не розповідаючи, про які саме шкідливі речовини йде мова і не наводячи приклад смертей від вакцини.

Нардем загалом любить піарити теорії антивакцинників. Так, Діло вже писало, як Камельчук рекламує скандальний фільм “Відвакциновані”.  У свій час фільм спричинив багато галасу, оскільки містив начебто документальні матеріали щодо шкоди вакцинації дітей. Згідно “дослідження”, вакцина від кору і інших “дитячих” хвороб сприяла розвитку аутизму. Як повідомляють ЗМІ, дана гіпотеза лаболаторно не отримала підтвердження.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі