У “Слузі народу” повідомили, коли нардепи розглянуть законопроєкт про недостовірне декларування

08 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Парламент відновить пленарні засідання наступного тижня і проведе позачергові засідання, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

«Наступного тижня парламент відновить пленарні засідання, а також проведе позачергові засідання. Ми всі добре розуміємо, що в такий непростий для країни час парламент повинен працювати вдвічі більше і прийняти всі необхідні сьогодні законопроекти”, – сказав Арахамія в інтерв’ю інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок.

Він зазначив, що також слід розглянути президентський законопроект 4651 про посилення відповідальності за недостовірне декларування, зокрема, про позбавлення волі за таке порушення, яке є одним із “структурних маяків” Міжнародного валютного фонду.

«Ми не можемо дозволити собі відпочити в такі важкі часи. Тому ми будемо працювати”, – підсумував Арахамія.

Згідно з календарним планом, народні депутати працюють у режимі пленарного засідання 13-16 квітня, а 12 квітня відбудеться погоджувальна рада голів фракцій та депутатських груп.

27 жовтня 2020 року Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства. Це рішення КС означає скасування електронного декларування, скасування повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції на повну перевірку та моніторинг способу життя, декриміналізацію недостовірного декларування.

4 грудня 2020 року Верховна Рада відновила кримінальну відповідальність за недостовірне декларування – за брехню про статки передбачили штраф і обмеження волі.

23 грудня 2020 року Зеленський підписав закон щодо відновлення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі