Як часто українці міняють автомобілі. Опитування

04 липня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Часи, коли автомобіль купувався «на віки», минули – майже половина українських власників не триматиме те саме авто у гаражі довше трьох років.

Протягом двох тижнів понад півтори тисячі респондентів, переважно автомобілістів, віддавали свої голоси в опитуванні про те, скільки часу вони користуються чи планують користуватися одним автомобілем до прийняття рішення про зміну його на наступний, інформує Auto.ria.

Згідно з опитуванням, 77% учасників опитування не планують сідати за кермо однієї і тієї ж автівки довше, ніж протягом п’яти років. І саме цей варіант окремо теж отримав найбільшу підтримку: 24%.

Проте якщо додати відповіді в діапазоні між «до одного року» та «до трьох років», отримаємо значення 47%! Тобто, майже половина українських автомобілістів готові в майбутньому (або й уже живуть в такому ритмі) змінювати авто на інше до моменту, коли час його перебування в одних руках становитиме до трьох років.

Доволі непогані результати, особливо у світлі того, що неодноразово у медіапросторі чи соціальних мережах з’являлися дописи про нібито найстаріший автопарк на планеті, схильність наших співгромадян до купівлі «автошроту» та перетворення України на «звалище євромотлоху». За таких темпів зміни транспорту згадані явища точно не більше, ніж вигадки, створені заради привернення уваги «на хайпі».

Однак, за такої частоти зміни автомобілів виникають деякі інші не те щоб проблеми, а, скажімо так, особливості купівлі машин на нашому авторинку. Простішими словами, якщо ви розглядаєте легковика віком 10-15 років, шанси на те, що продає його той, хто колись купив його в автосалоні, не більші за 12%, та й то теоретично. Скоріш за все цей транспортний засіб вже змінив щонайменше 3-5 власників, а може й більше.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі