Як пов’язані конкурс на посаду очільника медицини катастроф та закупівля швидких?

Андрій Ребець | 21 квітня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Учора, 20 квітня, наказом начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергія Іваха були скасовані 2 попередні накази.

Від 17 березня 2021 №02-к “Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора КНП ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” та від 22 лютого 2021 №01-к “Про оголошення конкурсу на заміщення посади генерального директора КНП ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Тобто, конкурс скасували, навіть не розпочавши його. За процедурою мали б бути надані пояснення. Але схоже на те, що в ЛОР ведуться якісь підкилимні ігри і в останній момент обласним обранцям могла не сподобатись потенційна кандидатура на посаду очільника, яка відповідала кваліфікаційним вимогам, які вони самі і прописали.

Перше засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника закладу охорони здоров’я – генерального директора КНП ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” відбулось ще 29 березня.

Шляхом голосування конкурсна комісія затвердила кваліфікаційні вимоги до кандидатів: – стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років; – вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Охорона здоров’я» та за спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»; – володіння іноземною мовою (однією з офіційних мов Європейського Союзу); – володіння персональним комп’ютером.

Наступне засідання конкурсної комісії мало відбутися саме сьогодні – 21 квітня цього року. За нашими даними, саме вчора ввечері в екстренному порядку скасували оголошення про конкурс. Таке рішення породжує більше запитань, ніж відповідей.

Як вдалося нам дізнатися з наших джерел причиною такого поспішного вчорашнього рішення стала остання закупівля машин карет швидкої допомоги Львівським обласним центром екстренної медичної допомоги наприкінці березня. В цій закупівлі ніби-то мав свій інтерес один народний депутат України. Саме для нього «правильний» постачальник мав-би забезпечити маржу у 20 відсотків. Але цього не сталося і у підсумку швидкі закупили в іншої компанії та ще й зі знижкою. Тими самими 20 відсотками.
Зазначимо, відділ розслідувань працює над темою «карет».

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі