Януковичу повідомлено про підозру у державній зраді

28 січня 2021 Кримінал, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Слідчими ДБР за погодженням з прокурорами Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому Президенту України у державній зраді (ч.1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє офіс Генерального прокурора.

Зокрема, він підозрюється в тому, що діючи за попередньою змовою з вищими посадовими особами Російської Федерації, в порушення вимог Конституції України та Закону України «Про міжнародні договори України», на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній та економічній безпеці України, надав іноземній державі – Російській Федерації та її представнику – Президенту РФ Дмитру Медведєву допомогу у проведенні підривної діяльності проти України.

Встановлено, що підозрюваний 21 квітня 2010 року, перебуваючи у місті Харкові, штучно створюючи передумови до збільшення чисельності військ РФ та умови їх перебування на суверенній території України, під приводом отримання знижки на природний газ, підписав від імені України Угоду між Україною та Російською Федерацією. Цим документом було  продовжено на 25 років строк перебування Чорноморського флоту Російської Федерації.

У результаті підписаних експрезидентом так званих «Харківських угод» було збільшено особовий склад військ та військової техніки Збройних Сил РФ на території України замість підготовки до їх зменшення та виведення з території України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі