Ярослава Магучіх вперше прокоментувала обійми з росіянкою на Олімпіаді

12 серпня 2021, 22:28 Спорт
Share Button
Фото з відкритих джерел
Українка Ярослава Магучіх повернулася після виступів на Олімпійських Іграх у Токіо. У передостанній день змагань Магучіх здобула бронзову медаль, поступившись представниці ОКР Марії Ласіцкене та австралійці Ніколі МакДермотт.

Після прильоту Ярослава Магучіх дала пресконференцію, у якій розповіла про емоції й те, що означає для неї цей результат. А також про інцидент із фотографією з представницею ОКР, пише Суспільне.

Магучіх звернула увагу, що перед змаганнями був проведений інструктаж щодо норм поведінки зі спортсменками з ОКР. А також розповіла про наявність фізичних проблем перед стартом змагань.

“Так, нам проводили інструктаж. Але я була на емоціях, це були емоційні змагання для мене. Я ще молода спортсменка, і це Олімпійські Ігри, і в мене були фізичні проблеми, але я дуже була рада, що я впоралася. Ми просто привітали одна одну, як і спортсменку з Австралії”.

Українка зазначила, що її поведінка не має жодного відношення до висловлювання політичної позиції. І назвала обійми з Ласіцкене звичайним привітанням.

“Після змагань ми всі традиційно привітали одна одну, і в цьому не було якоїсь політичної позиції. У нас є свобода думка, тому я дякую тим людям, які мене підтримували, розуміють. Хочу подякувати тим людям, які критикують. Це для мене досвід і зробить мене сильнішою”.

“Ще раз кажу: у мене не було ніякої політичної позиції. І тим паче я не хочу заперечувати, що йде війна між Україною та Російською Федерацією. Ми просто привіталися за олімпійською традицією. Дуже шаную воїнів, які змагаються за те, щоб ми могли виступати на міжнародній арені”.

Стрибунка звернула увагу, що цей інцидент не затьмарив її враження від Олімпіади. І розраховує, що на наступних Олімпійських Іграх вже виступить

“Насамперед, ніщо не зіпсує враження від Олімпійських Ігор, тому що це – змагання, на які прагне потрапити кожен спортсмен. І коли я вже потрапила і вже у кваліфікації, я зрозуміла, що я фіналістка Олімпійських Ігор – ці емоції ніхто не зіпсує”.

“Звичайно, хочеться далі, щоб прапор України підіймався, і я хочу потрапити на наступні Олімпійські Ігри, тому, що мені вже буде 23 і я буду вже більш досвідченою олімпійською спортсменкою”.

Ярослава також зазначила, що отримувала пропозиції змінити громадянство. Але немає жодних намірів це робити.

“Представляю Україну на міжнародному рівні з 2017 року. Дуже пишаюся тим, що підіймаю український прапор і лунає гімн. Ця медаль для мене дуже важлива, змагання були трохи складніші фізично та психологічно. Але ця медаль для мене як золота”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі