Єрмак розповів, чому не вдається провести зустріч Зеленського з Путіним

28 вересня 2021, 07:55 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Очільник Офісу президента наголосив, що важливо, щоб ці перемовини відбулися.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що якби у президента РФ Володимира Путіна було стовідсоткове бажання зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським, то дата і місце проведення цих перемовин уже були б відомі.

Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова на ICTV”.

“Для всього цивілізованого світу зрозуміло, що Україна не порушує Мінських домовленостей. У нас багато питань до цих домовленостей, але ми відповідальна країна, і цей документ був підписаний від імені нашої країни… Тому важливо, щоб ці переговори (президента РФ та України) відбулися”, – зазначив він.

Однак, Єрмак нагадав, що Росію постійно щось не влаштовує у цьому питанні.

“Але мені здається, що наші відносини, якщо так можна про них сказати, перебувають на такій стадії, коли просто треба, якщо є бажання та політична воля, припинити війну, якщо є бажання, виконувати норми міжнародного права, поважати міжнародне право, поважати визнані кордони, то треба просто сідати і говорити про це”, – підкреслив очільник Офісу президента.

Він наголосив, якби таке бажання було у Росії “на 100 відсотків”, то дата і місце проведення цих перемовин уже були б відомі.

Як писало Діло, у Кремлі розповіли, що Путін готовий зустрітися із Зеленським.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі