Єрмак сказав, чи святкував він свій ювілей на держдачі в Карпатах

27 листопада 2021, 08:51 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
День народження Єрмака – 21 листопада.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак каже, що був у державній резиденції у Гуті 19-20 листопада, але не святкував там своє 50-річчя 21 листопада.

Про це повідомляє УП.

За словами глави ОП, свою позицію він уже виклав на сторінці у Facebook. А на інші питання планує відповісти “найближчими днями” в інтерв’ю з одним із видань: “Я думаю, там на всі питання я зможу відповісти”. Із ким саме він домовився про інтерв’ю, Єрмак не уточнив.

“Якщо вас цікавить, чи святкував я свій день народження, я його святкував у понеділок, практично вночі, коли приїхав до своїх батьків”, – зазначив він.

На уточнююче запитання, чи був він все ж таки 21 листопада в Синьогорі, Єрмак сказав: “Я відповів вам на ваше запитання… Я був у Гуті тоді, коли я написав. Я прилетів туди в п’ятницю і був там у суботу”.

На повторне запитання, чи перебував він у Гуті саме у неділю, глава Офісу президента не відповів і пішов.

Зазначимо, 24 листопада УП оприлюднила матеріал про те, що президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі. Гостей до резиденції в Карпатах доставляли за допомогою гелікоптерів ДСНС.

У Офісі президента зазначили, що у п’ятницю Зеленський працював у Києві. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю він був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі