“ЄС” на Львівщині намагалась зірвати фінансування тероборони області

15 лютого 2022, 17:57 Львів, Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Керівникам Секретаріатів територіальних організацій партії "ЄС" розіслали листи з "наказами" недопущення прийняття депутатами звернення щодо фінансування тероборони.

Але уся ситуація куди масштабніша. Як пише перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик, очільник Львівщини Максим Козицький звернувся з ініціативою скликання позачергової сесії обласної ради, щоб вирішити питання виділення фінансового ресурсу для потреб територіальної оборони, а також передачі приміщень, що належать обласній раді, для потреб одного із батальйонів тероборони.

Згідно з Регламентом Львівської обласної ради, Львівською ОДА було подано відповідні проекти рішень. Однак, без пояснення причин окремі посадові особи ЛОР відмовляються візувати подані проекти. І на великий подив, допомога для підрозділів тероборони зупинилась на редакторах відділу протокольної роботи та редагування документів управління забезпечення діяльності обласної ради пані Ірини Посівнич та пані Надії Коцюби.
“Тут виникає питання – чи це їх власна «самодіяльність»? Бо якщо так, то своїми діями вони свідомо підставляють керівництво обласної ради. Але схоже, що ні. Бо лише вчора керівникам Секретаріатів територіальних організацій Політичної партії «Європейська солідарність» було «спущено» зверху, щоб «керівники фракцій у місцевих радах не допустили у місцевих радах прийняття звернення щодо територіальної оборони, яке ініціюють СН. Для нікого не є секретом, хто є правлячою партією в ЛОР”, – пише він.
До слова, Максим Козицький заявив, що сесія ЛОР, не зважаючи на все, таки відбудеться завтра, 16 лютого.
“Ще раз закликаю всі фракції та керівництво ЛОР відсунути в бік політичні заяви та перетягування канатів і зосередитися на формуванні 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України та прийнятті рішень, необхідних у нинішній ситуації”, –  додає голова ЛОДА.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі