«ЄС» з «Батьківщиною» сфальшували вибори до Львівської райради

07 листопада 2020 Політика
Share Button
Фото - ілюстративне
У Львові фальсифікували результати виборів до Львівської районної ради. Про це свідчать розбіжність цифр у протоколах Львівської міської і районної ТВК.

У протоколі Львівської міської територіальної виборчої комісії про підсумки голосування з виборів депутатів Львівської районної ради у територіальному виборчому окрузі №1 партію «Європейська солідарність» підтримали 18518 виборців, а ВО «Батьківщину» – 1362 виборця. Цей протокол завірений мокрою печаткою, повідомляє Zaxid.net.

Фото – Zaxid.net

Натомість дещо інші цифри у електронному протоколі Львівської районної територіальної виборчої комісії, партію «Європейська солідарність» у першому територіальному виборчому окрузі підтримали 18318 виборців (на 200 голосів менше), а ВО «Батьківщина» – підтримали 1562 виборця (на 200 голосів більше).

Фото – Zaxid.net

Фото – Zaxid.net

Якщо порівняти цифри у двох протоколах, то чітко видно, що у «Європейської солідарність» стало на 200 голосів менше, а у ВО «Батьківщина» рівно на стільки ж голосів більше. Для «Батьківщини» ці 200 голосів означають проходження 5% виборчого бар’єру, а відтак депутати цієї партії проходять до районної ради.

Як пояснив на умовах анонімності один із членів районної ТВК, така «перекидка» голосів від ЄС до «Батьківщини» була зроблена за відома та з мовчазної згоди членів ТВК від «Європейської солідарності». До речі, головою районної ТВК є представник ВО «Батьківщина» Віктор Децик.

Варто зазначити, що ВО «Батьківщина» не подолала виборчий бар’єр до Львівської міської ради, але пройшла до обласної ради, де отримала сім мандатів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі