Євро-2020: Божевільна розв’язка у групі F

24 червня 2021 Спорт
Share Button
Фото із матчу Німеччина - Угорщина
У заключних матчах групового етапу Євро-2020 зустрічалися між собою Німеччина - Угорщина, та Франція з Португалією.

Французи вже гарантували вихід в плей-оф, а от три інших команди намагалися вибороти путівку.

Португальці у матчі з французами забили першими, відзначився на 31 хвилині Кріштіану Роналду, реалізувавши одинадцятиметровий, який заробив французький воротар Уго Льоріс. А вже наприкінці першого тайму іспанський суддя Матео Лаос призначив пенальті у ворота Португалії, який холоднокровно реалізував Карім Бензема. У другому таймі КріРо та Бензема забили ще по одному м’ячу, на 47-ій забив Бензема, а на 60-тій після ще одного пенальті відзначився Роналду. Фінальний рахунок – (2:2).

Португалія розписала бойову нічию з Францією у матчі з трьома пенальті – дубль Роналду вивів "селесао" у 1/8 фіналу Євро

А ось у паралельному матчі Німеччина пропустила швидкий гол від угорців, вже на 11-ій хвилині, забив Салай. Німеччина атакувала протягом матчу, але їм вдалося забити м’яч тільки на 66-ій хвилині, відзначився Кей Гаверц. Нічийний результат виводив збірну Німеччини у плей-оф, але вже за 2 хвилини, угорці вийшли вперед завдяки голу Шафера. Врятував Німеччину від вильоту із групи Леон Горецка, забивши гол на 84-хвилині. Матч також закінчився із рахунком – (2:2).

Таким чином, Угорщина вилетіла, а Франція, Німеччина та Португалія крокують далі.

Нагадаємо, збірна України з 3 місця вийшла у 1/8 фіналу Євро-2020.