20 червня 2021 Спорт
Share Button
Роберт Левандовський
Сьогоднішні матчі принесли вболівальникам чимало забитих м'ячів та емоцій.

У матчі 2-го туру групи F збірна Франції досить несподівано зіграла внічию з командою Угорщини. Першими рахунок у поєдинку відкрили господарі поля, завдяки голу Фіоли під завісу першого тайму. Після перерви підопічні Дідьє Дешама зібралися і змогли відіграти один м’яч зусиллями Антуана Грізманна, але на більше французів не вистачило.

Угорщина 1:1 Франція

Голи: Фіола 45+2 – Грізманн 66.

У матчі другого туру групи F команди Фернанду Сантуша і Йоахіма Льова видали вогняний матч, забивши на двох шість м’ячів! Першими рахунок у поєдинку відкрили португальці, завдяки голу свого капітана Кріштіану Роналду. У другій половині першого тайму німці зібралися і за 4 хвилини відігралися та вийшли вперед – спасибі автоголам Діаша і Геррейру. У другій половині зустрічі Німеччина довела рахунок до непристойного, забивши ще два голи – на що португальці відповіли лише одним голом у виконанні Жоти. Інтрига в “групі смерті” закручується до максимальних обертів!

Португалія – ​​Німеччина 2:4

Голи: Кріштіану Роналду 15, Жота 67 – Діаш 35 (автогол), Геррейру 39 (автогол), Хавертц 51, Гозенс 60.

У заключному матчі сьогоднішнього дня зустрічалися між собою збірна Іспанії та Польща. Іспанія відкрила рахунок майже з нічого – у Жерара Морено вийшов відмінний удар-простріл з правого флангу, на який відгукнувся Мората. Спершу здалося, що Альваро був в офсайді, але ВАР розвіяв сумніви – 1:0. На 54 хвилині Роберт Левандовський зрівняв рахунок точним ударом головою. Вже через хвилину ситуація ще раз перевернулася: арбітр призначив на ворота поляків пенальті за фол Модера на Морено. Здавалося, ось він шанс Іспанії повернути лідерство, але ні: Жерар сам підійшов до точки і поцілив в штангу. До кінця матчу іспанці проявляли ініціативу, але рахунок так і не змінився.

Іспанія – Польща – 1:1

Голи: Мората, 25 – Левандовський, 54.