Єврокубки та матчі збірної України дозволено проводити з глядачами

11 вересня 2020 Спорт
Share Button
Фото ілюстративне
У "помаранчевій" та "червоній" зонах дозволено проведення поєдинків за участі не більш як 220 осіб.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) підтвердило можливість проведення міжнародних клубних матчів та поєдинків національних збірних з глядачами в “зеленій” та “жовтій” зонах країни.

“При проведенні матчів у регіонах із “зеленим” або “жовтим” рівнем епідемічної небезпеки, повинно бути забезпечено дотримання вимог щодо перебування 1 особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території та фізичного дистанціювання між глядачами.

Матчі, які проводяться на території адміністративно-територіальних одиниць, де встановлено “помаранчевий” та “червоний” рівень епідемічної небезпеки, повинні відбуватися за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід”, – повідомляє пресслужба Української асоціації футболу (УАФ), пише ТСН.

У відповіді на запит УАФ йдеться про те, що МОЗ “вважає за можливе часткове залучення глядачів на футбольні матчі між професіональними футбольними клубами (в тому числі на міжнародні матчі) та національними збірними командами із дотриманням встановлених протиепідемічних заходів та обмежень”.

“Тепер чекаємо успішного проведення тестового матчу з глядачами за Суперкубок УЄФА, який відбудеться в Будапешті 24 вересня. Якщо все пройде добре, на що ми всі дуже сподіваємося, то найвірогідніший наступний етап – погодження УЄФА з національними асоціаціями проведення з глядачами матчів єврокубків та поєдинків національних збірних. За умови, що в країні це дозволяє епідеміологічна ситуація та є відповідне рішення органів влади”, – зазначив президент УАФ Андрій Павелко.

НАЙБЛИЖЧІ ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ В УКРАЇНІ ПІД ЕГІДОЮ УЄФА
15 вересня Динамо – АЗ Алкмаар / третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів / Київ, НСК “Олімпійський”

10 жовтня Україна – Німеччина / 3 тур Ліги націй / Київ, НСК “Олімпійський”

13 жовтня Україна – Іспанія / 4 тур Ліги націй / Київ, НСК “Олімпійський”

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі