“Євросолідарність” пожалілась у правоохоронні органи на закон про олігархів

29 вересня 2021, 09:30 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Фракція "Європейська солідарність" подала заяви до НАБУ, ДБР і Офісу генерального прокурора про вчинення кримінального правопорушення при голосуванні за законопроект про олігархів.

Про це повідомили у пресслужбі партії.

“Минулого тижня в стінах парламенту було не просто грубо порушено закон, а було вчинено кримінальні дії. Як ви знаєте, це почалося ще з засідання комітету, який розглядав законопроект про так звану «деолігархізацію». Ці порушення були продовжені і під час засідання”, – пояснив лідер фракції Артур Герасимов.

В пресслужбі пояснили, що заяви стосуються вчинення злочину депутатами «Слуги Народу» за статтями 351 та 364 Кримінального кодексу.

“Злочин, передбачений статтями Кримінального кодексу – перешкоджання діяльності народного депутата, перевищення повноважень посадовими особами, зокрема першим віце-спікером, представником президента в парламенті. Демократія – це процедура. А закон – це обов`язкові правила поведінки, які приймаються парламентом за належною процедурою. Були ухвалено норми, які суперечать одна одній. Це – наслідок таких незаконних, злочинних дій. Коли поспіхом, фактично ґвалтуючи регламент і процедуру, було ухвалено взаємо суперечливі рішення І це також є частиною цього злочину”, – пояснює народний депутат Ростислав Павленко.

Володимир В’ятрович зауважив, що так званий “закон про олігархів” має на меті розширення повноважень президента і підконтрольного йому РНБО, а також тиск на медіа.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі