YouTube заблокує україномовний канал Geek Journal через скарги телеканалу «1+1»

22 січня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Geek Journal буде заблоковано 28 січня. Жодне з відео, яке вийшло на каналі не можна буде переглянути.

Сервіс відеохостингу YouTube вирішив з 28 січня заблокувати Geek Journal – канал україномовних кінооглядів блогера Тайлера Андерсона.

Про це пише Детектор медіа.

Як пояснює сам блогер, причиною такого рішення стали три скарги на ролики каналу, які подав канал «1+1». У скаргах представники каналу заявили, що Geek Journal порушує авторське право їхніх продуктів. Тайлер стверджує: його згадки контенту ТСН підпадають під визначення «fair use».

Про це блогер з псевдонімом Тайлер Андерсон розповів на сторінці свого проєкту Geek Journal у Facebook та у відеозверненні.

Він пояснив, що канал буде повністю заблоковано через тиждень з моменту страйку від «1+1». Жодне з відео, яке вийшло на каналі не можна буде переглянути.

Останнє відео на його каналі, оприлюднене 20 січня, мало назву «Як втратити все за 30 років? Коли 1+1 став г+г? СВ Шоу, Імперія кіно, Шоу довгоносиків, ТСН». Наразі відео недоступне у YouTube.

З моменту повідомлення Андерсоном про блокування його каналу в українському сегменті Twitter хеш-тег #saveGeekJournal піднявся на перше місце. Всього під цим хештегом опублікували понад 6 тисяч твітів.

Нагадаємо, канал про кіно та серіали Geek Journal створили п’ять років тому у Запоріжжі. Його автор і ведучий Тайлер Андерсон став відомим завдяки фразі-візитівці «Привіт мої улюблені людини!». Він першим розповідав про новинки кіно в YouTube українською.

Андерсон став популярний зокрема і за критику творіння «1+1» – серіалу «Школа». Його він критикував за банальний сюжет, відверто погану акторську гру та засилля реклами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі