Ювілейна 25-та Всеукраїнська проща до Зарваниці пройде онлайн

11 липня 2020
Share Button
Фото: ілюстративне
Традиційно Всеукраїнська проща до Зарваниці відбувалася щороку в середині липня. Десятки тисяч прочан вирушали у паломництво до Марійського духовного центру «Зарваниця», де 25 років тому Блаженніший Патріарх Мирослав-Іван Любачівський здійснив акт посвяти українського народу під покров Пресвятої Богородиці.

Також 20 років тому тут відбулося освячення Собору Зарваницької Божої Матері, який тепер є Малою базилікою.

“Цього року з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, Всеукраїнська проща не може відбутися. Проте ми можемо духовно єднатися у молитві і провести прощу в особливий спосіб – онлайн! Отож, запрошуємо усіх вірних взяти участь у Божественній Літургії, яка транслюватиметься наживо в неділю 19 липня, о 9.00, з Марійського духовного центру у Зарваниці на медіа ресурсах УГКЦ «Живого телебачення», офіційній сторінці Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, офіційній сторінці Марійського духовного центру «Зарваниця», а також у мережі «Facebook»”, повідомляють на сайті Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.

Усіх вірян закликають додаєднатися до Божественної Літургії, під час якої молитимуться за мир в Україні, за всіх недужих, за медичних працівників та за ревні покликання до монашого й священичого стану.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі