З 18 жовтня Львів переходить на жорсткіші карантинні обмеження

13 жовтня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Про це повідомляє мер Львова Андрій Садовий у Телеграмі.

“Щойно завершилось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. Я прошу уважно прочитати цей текст і зрозуміти його, без придумувань та перекручень”, –  коментує він.

Культура
Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.
Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.
Музичні школи на двотижневих канікулах.
Народні доми, гуртки та секції – не працюють.
Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля
Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування
Режим роботи – до 23:00.
Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали
Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

Готелі та хостели
Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі