З боржника стягнули більше 400 тисяч аліментів за 8 років

27 листопада 2020 Життя
Share Button
Фото - ілюстративне
У Бородянському районному відділі державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції з лютого 2012 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на користь 2 дітей у розмірі 1/3 частини всіх доходів боржника.

Про це повідомили на сайті Міністерства юстиції.

На адресу боржника було направлено вимогу щодо сплати боргу та попереджено про застосування заходів, передбачених частинами 9, 12 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Минулого тижня до відділу ДВС надійшла заява стягувачки, якою повідомлено, що заборгованість по аліментах –  438 721 грн – сплачено в повному обсязі.

Упродовж минулого тижня органи ДВС стягнули 171,4 млн грн аліментів. З них, 39,5 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі